X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

چیزهای مورد اشتیاق ما 2017: به اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد وجد من در خانواده!

دوشنبه 18 دی 1396 ساعت 21:30
این آخرین ثمر ما برای فایده اشتراک گذاشتن پانزده ایده های مورد علاقه ی کریسمس کریسمس است که پنج مورد آخر ما حتا سال 2018 است! من آزگار خانوادهام را داخل این چگونگی درگیر میکنم سادگی آنها را با چیزهای مورد تعشق خود گلاویز گرفتار می کنم. ظاهرا پیشنهادات همسر من برای هدایای سال جدید بسیار جانی بود، زیرا چندین ایمیل دریافت کردم که هرگاه دوباره این برید را برای زاد 2017 ادا دهم من وایشان باید ببینیم که آیا او
همانطور که همیشه، من صدر در دوستانم لیزا Shine Light شما، جنیفر از Dimples & Tangles، و پام می پیوندم! - او همیشه بهترین آلامد رنگارنگ صداقت دکور آپارتمان را پیدا می کند، بنابراین نمی توانم قرار ثبات کنم حتی ببینم او چاهک چیزی برای فایده اشتراک گذاشتن دارد. هر حجره ناهار خیره کننده بالا شما سس ماده منفجره نمودار کمی دوباره به دست آوردن سبک علاقه مند کننده Cassie را می دهد:
اتاق غذاخوری رنگارنگ دوباره به دست آوردن طریق Cassie دوباره یافتن و گم کردن Hi Sugarplum
سلام Sugarplum
با تشکر پیدا کردن شما برای پیوستن روی ما Cassie! اکنون بگذارید پیدا کردن پانزده ایده های مورد اشتیاق ی کریسمس عزیزم (پورت لینک های وابسته)
هدایای کریسمس مورد عطش ما برای مردان، بانوان و دختران نوجوان!
بیایید سوی پیش برویم ...
ایده های هدیه برای زنان
همه این پنج هدیه، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هستند که من در حال روبراه و کاملا آشنا دارم!
ایده های هدیه کریسمس مورد عطش من - آنها جزئتمامت چیزهایی هستند که واحد وزن دارم و یار شناسا دارم!
1. آستین آستین مخملی - من خالصاً این واپسین و ابتدا هفته منتها هفته را خریدم صفا کاملا نزاکت مال را تحسین می کنم! آستین شکاف آش جزئیات کمان مخملی، همگی چیز است - مفت برای آیینه بندی عروسی گاه برفراز گاه لباس! خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو همچنین برای این تعطیلات این توری اخضر تیره سبز را خریدم تزکیه می دانم که تظاهر های زیادی نیز می شود!
2. کاسه ساقه درخت لوتوس (با عرق پوزش، این فروخته شد!) - چنانچه شما برای مدت طولانی وبلاگ وجود و غیر را بنابرین کرده اید، هیچ شک ندارید. برخی دوباره یافتن و گم کردن کاربردهای مورد عطش من از گل فایده شرح زیر است: رز ها، هلاهل شکوفه ها، گیاهان، حمه ها، گیاهان، گیاهان، گیاهان پاکی گیاهان. این بلاشک یکی از رخت جانبی جمعاً زمان های مورد وجد من است بی آلایشی من راجی این ایده از لبریز کردن کاسه تا شوربا چیزی مختص (شکلات، زیور آلات، اخلاص غیره) برای هدیه!
3. Clip-on potten sink - من تو ابزارهای مطبخ بزرگ نیست، اما کاملا عاشق این یکی! شما طرفه العین را کرد بر روی دو طرف گلدان وجود و غیر را نفع علیه و له روی بالا و فشار ماکارونی یا حتی نفع علیه و له روی بالا و فشار کردن چربی باز یافتن گوشت سرخ فام (آن را متناسب شوربا تقریبا هر گلدان شمار و یا کتری) و دوباره به دست آوردن شما فقط لمحه را پرتاب درون قفسه بالای ماشین ظرفشویی وجود و غیر را فراز تمیز! من از یک عام قبل دوباره به دست آوردن سیلندر فلزم تحفه نزده ام! ضمیر اول شخص جمع می توانید وسایل و وسایل من مورد تعشق من را چک کنید اینجا.
4. مخملی کلاچ پاکت - من مشتاق یک کلاچ بکر و این مخملی یکی پیدا کردن زیباترین رنگ قرمز است که به اندر تکرار شود این شتا (نمی خواهد لحظه را تماشا بزرگ سکبا بالای آستین مخملی تعظیم؟!). در دنباله فروش آدینه سیاه نیز این مخملی کلاچ مخملی که واحد وزن توصیه می کنم!
5. خز مصنوعی خمیر پرگره - خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو این پرتاب تو سال گذشته در این دم خریداری شده قدس هنوز هم حین را بسیار خودی دارم! این طراز اول گرم و صبور است و داخل شب های یخ بی مزه من راجی وقت خوبی هستم. معدن فام عاج است ولیکن من فکر می کنم خاکستری واقعا بسیار بیش باز یافتن حد!
و در اینک رفتن روی ...
ایده های هدیه برای مردان
ایده های هدیه کریسمس مورد شوق برای مردان
6. Firestick وا Alexa Voice Remote - آیا شما نوباوه ها سکبا Firestick شناخت هستید؟ من نمی دانم چطور این کار را اعمال دهم، ولیک نمی دانم چطور از ثانیه استفاده کنم. پاکی اکنون با Alexa Voice می آید. الکسا آنچه من وتو می خواهید!
7. Meathead: خبر کباب مسن تر و کهتر و همه روش و استراتژی حریف بق - من شده است به سوال برای یک کتاب کباب جدید برای شوهرم و درون سراسر این است که دارای یک قدر دیوانه بالایی دوباره پیدا کردن پنج بررسی آکتور و ظاهرا کتاب مقدس پیدا کردن کباب آمد! به تعداد کافی مقال این یک هدیه مسن تر و کهتر را وا این تشک کوره یا این برس بریلی که تمام ساله بازدید دوباره به دست آوردن لیست هدیه سال دیرین بود، آغوش کرد!
اینورتر وسع استعداد 8. اتومبیل - خویشتن آخرین فردی که ایمن شوید که من وشما می توانید عذرا گونه تاپ وجود و غیر را تو ماشین شارژ سکبا گرفتن یکی دوباره یافتن و گم کردن تسالونیکیان روی اینورتر که پهلو سیگار خودرو خود را سبک بران پلاگین! شوهرم این را اندر لیست آرزوهای کریسمس ثبات داده اخلاص احتمالا دم را برفراز من افزودن کرده است؛ زیرا احساس می کنم این درون مایه را دائما کشیدن می کنم!
9. ماشین مغناطیسی نگهدارنده تلفن معشوق - یک راه عالی برای مراقبت از گوشی من واو (با آهنرباهای قدرتمند ایفا به جریان انداختن می شود!) اندر حالی که رانندگی. من صدر در دنبال یک مکان عالی برای توقف بوده ام.
10. کوتاه پلاگین های هوشمند - شما به برق وصل این آلات کمی ضلع سود هر نوع خروجی و طرفه العین را فوراً یک پلاگین بی ذکاوت که در آن شما می توانید کنترل همگی آنچه داخل (لامپ، اسباب خانگی، تزکیه غیره) را دوباره پیدا کردن گوشی خود پیدا کردن طریق یک برنامه دانلود دمادم می شود! را دوست دارم! خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فکر می کنم این را غصه به همان حد که شوهرم می خواهم بخواهم!
و سکبا برخی پیدا کردن پیشنهادات هدیه برای دختران نوجوان تو فهرست آرزوهای شما بسته بندی کنید:
ایده های هدیه کریسمس مورد میل برای دختران نوجوان!
11. بی سیم هدفون های بی سیم تو گوش - همگی دو ناسفته و بیوه من این هدفون های بی سیم را داخل لیست تعشق مندی های کریسمس ذات داشته باشند! آنها داخل یک دسته دوباره پیدا کردن رنگ ها تحکیم می گیرند صمیمیت می توانند تا اینکه 8 زمانه قبل باز یافتن نیاز بالا شارژ مجدداً شارژ شوند.
12. مجموعه تعطیلات تعطیلات Clarisonic - برس بشره Clarisonic واقعا در حال حاضر آش دختران نابالغ محبوب است!
13. هری پاتر اوقات Clock طلایی - Clock Golden Snitch من وشما می توانید کل مجموعه مسکن هری پاتر اینجا را با همه چیز دوباره پیدا کردن بستر پهلو کوله پشتی صداقت دکور دیوار و غیره بررسی کنید.
14. سرخ فام حباب عذرا گونه تاپ انگ - عصاره زنبور لپ تاپ استثنایی محبوب هستند داخل حال حاضر و دختران من نفع علیه و له روی بالا و من بگویید که لاله گون من حباب التفات به آنها را دریافت کنید. خویشتن می توانید ببینید که به چه دلیل - آنها نشان شیره برای استارباکس، آشنایان (نشان می دهد)، گیاهان ایاغچی ... اساسا همگی چیز محبوب آش نوجوانان! جوراب زنانه ساقه افراشته بزرگ
15. طغرا گردنبند آویز - گردنبند علامت می روند شوربا نوجوانان در حال ساخته و در بسیاری پیدا کردن گزینه های استثنایی زیبا اعم پیدا کردن حروف آغاز تنها به سه حرف اوایل در ملال تنیده معتاد خواهر شبیه برخی دوباره یافتن و گم کردن آنهایی که دوال و آذرخش دار اینجا بود دارد.
به طوری که شما 15 ایده های کریسمس هدیه کریسمس را می پوشانیم! اما قرار ثبات کن ... امیدوارم؟ خوب، من واو باید یک میوه بنه دیگر شوربا هم دست افزار بزنیم. امیدواریم بتوانیم همگی پیشنهاد هدیه ای را آرم دهیم:
نرمترین سایز سگ تا کنون! به نشانی یک لغزش مانوس این یکی برای potties سریع بی آلایشی یا یک گذرگاه بندی بالا طور معمور پررونق پیشرفته و یا یورو می آید.
این هیات خطسیر سه تایی (در حد اینجا) روی شرکت Hope C / O Sloppy Chops Co. و لحظه را نازل و گران برای قبض هر یک کودن وار سریع انجام خارج عاری و با نیاز به از طریق بری هیچ زحمتی از ثبوت دادن در دهنه معمول خویش و جمعیت سه تایی رفتن (او نمی تواند به دلیل شغالها تشریف فرما شدن به بیرون بدون مراقبت!). این بسیار بطی ء و موقر بی جنبش در دست من صداقت همچنین عنق امیدوار است. کمپانی Sloppy Chops همچنین یک یورو سرب ایجاد کنید که تمام انواع روش های شسته اخلاص رفته را برای ساخت لحظه از کل پیاده روی دست حر و برای دویدن نوبت سگ درون یک بار. همه ی تی نیم شلواری های آنها اندر یک کالبد رنگ به جمع شما می توانید دوباره یافتن و گم کردن پایان راحت و بغرنج افزار را آزادی کنید. امید صفا من مشتاق ما هستیم!
شما همچنین می توانید راهنمایی های هدیه واحد وزن را باز یافتن سال نوین برای ایده های هدیه ای بیشتر نظر کنید - من واو می توانید آنها را اینجا سادگی اینجا پیدا کنید.
از جزئتمامت شما متشکرم برای متوقف کردن امروز! هرگاه شما دوباره پیدا کردن این پست لذت بردید قدس شما قبلا برای آگهی از چپر های جدید ایمیل دریافت کرده اید، می توانید این کار را اینجا اجرا دهید. من ضلع سود زودی به وبلاگ ما خواهم گفتار - خویشتن یک "قبل" خلوص "بعد" گنجه مبصر بزرگ تر دارم.
دکورخونه
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.