دنباله در کریسمس خانه کلاسیک خود کلاسیک نیوانگلند

یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 02:32

 امروزه بسیار هیجان مصدوم می شود - واقعا، واقعا نزدیک ضلع سود جمعه، هور و قمر B خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو (وو هوی!)، پاکی من می خواهم بالا اشتراک گذاری بقیه آپارتمان تعطیلات خود را با شما نوباوگان به آدرس بخشی دوباره پیدا کردن 12 روز تیشه کریسمس از آپارتمان ها آش تشکر پیدا کردن Jenny باز یافتن تکامل سبک برای میزبانی این تور بزرگ و فراز Lisa دوباره به دست آوردن Shine تف شما برای ایجاد گرافیک!


فروش تشک مسافرتی
اگر شما در اینجا جدید هستید، به منزل ساختمان کانکتیکات استر آمدید - خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خیلی خوشحالم که شما را به من و خواننده های عزیزم بپیوندید. بیا به دفتر آپارتمان ما که در طرفه العین چند بساوایی تعطیلات غامض اضافه کردم (پست مشتمل لینک های طرفدار - بیانیه کامل خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را ببینید):
لیست لب کامل برای هر حجره در پایان پست!
دیوار گالری عتیقه دار با کنسول طولانی برای کریسمس تزئین شده است!
چند سال پیش تقویم من واو را معرفی کردیم (با چگونگی here} آش سطل های مینی گالوانیزه (خریداری شده اینجا) در یک تبلت بودن زندگی می کنید. تمام سطل شوربا یک شفادادن کوچک یا یادداشت مشحون می شود تا شمارش معکوس فایده کریسمس کمی بیشتر برای دختران من خاص یابد.
درخت قرص به یک تقویم ظهور وا سطل های کوچک گالوانیزه پیدا کردن رفتارها تبدیل شده است!
من فیل فنجانی کوچکم را فایده کار مهم برای برگزاری آوند (آبکشی) کریسمس (که اندر واقع هنوز خالی است - خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نیاز فایده کشف آنچه که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می خواهم برای استقرار دادن در آن در سنه پایه جاری!).
فیل آلیاژ مس و روی وسرب شلتوک پلو برگزاری ظرف تقویم ظهور
چند هدیه پیچیده، یک پینستی، بی آلایشی یک روبان آذین بندی در عکس سر قید تیره من، دیگر متاع جانبی سریع و راحت و بغرنج است.
دفتر آپارتمان ما برای تعطیلات تزئین شده است - دیوار گالری، هدایای پیچیده شده، دار ظهور، میز جهانی بازار، متاع ادیم گاو، لوازم جوت بی آلایشی صندلی بالدار
آماده رفتن به منزل نشیمن
پرتاب بیش دوباره پیدا کردن پشت صندلی و با تعظیم شکنج خورده افزایش می کند یک لمس شهرآرایی برای این اتاق نشیمن که برای تعطیلات تزئین شده است
من کابینۀ ارشد چین خود را روی دیوار بیزار گذاشتم شوربا یک جوراب شلواری که در Stop & Shop از همه مکان بنگاه اثر پیدا کردم (من متوقع بسته های کوچکی دوباره یافتن و گم کردن چوب دارچین هستم!).
گردنبند تعطیلات زیبا آش سبز، پینکونه، اجناس توت نچ و امانت های دارچین دارچین ساخته شده است
کسانی دوباره یافتن و گم کردن شما که پهلو طور دایر خواننده هستند می دانند که من درون هفته باستان یک شومینه حجره نشیمن وجود و غیر را فراز پایان رسانده باب (قبل و آن زمان از اینجا را ببینید). من تا به حال همه نوع طرح های ارشد برای رگه هنری و فانوس های تعطیلات مانتو بود، اما من نمی توانستم خودم را به اعمال همه چیز من فقط تحکیم داده بود، بنابراین واحد وزن فقط سکبا آنچه که واحد وزن داشتم، آش اضافه کردن انشعاب های توت روی درمان گل خلوص حیاط استراحت برش خیر از پراکندگی های جوله چوبی و امتعه توت نه در کشش مانتل.
شومینه با سیاه تزکیه سفید، سفید سادگی کاشی های هندسی کمربند ای تزئین شده برای تعطیلات!
شومینه شومینه برای کریسمس آش سبزی مشکل و کالا اقسام توت ها، جوراب ساق اهتزاز و تزئین آجر تزئین شده است


خرید اینترنتی ست لحاف
گلهای زینتی، گلها یکدلی هنر لایه بندی شده این مانتوهای تعطیلات را تزیین می کنند
چند رساله تعطیلات دیگری که به اتاق اضافه شده اند شامل یک در بازکن بطری صدای جیر جیر هستند
بالش خنثی آش الگوهای جوراجور و بافتن لیف این مبل راحتی را تشکیل می دهد
یک پشته دوباره به دست آوردن هدایای پیچیده برای دکور عروسی عثمانی
و یک کاسه سیب مخلوط آش قاشق چایخوری:
هزینه پلاس اندر بازار جهانی لانگمن ذره بین - بسیار زیبا!
آخرین بیتوته ما تنورخانه است! واحد وزن دیر می گذارم که روبان شکلات آذرین را که همه و جزء ساله در دم قرار می دهیم بگذاریم تا تو حال آماده تنها تغییرات تعطیلات، جامه دان سفره قرمز و نیلگون و سبز تازه به جعبه های گیاهی منزلمان نقصان شده است:
مجموعه ای دوباره به دست آوردن جعبه های گیاهی که داخل دیوار طباخ خانه آویزان می شوند اخضر را همراه سکبا نیازهای تبلت محافظت کردن می دارد
آیا هر چیزی را که در سفر کریسمس واحد وزن دیده اید شناسا می شوید؟ شاید یک درخت کریسمس ؟! آیا می توانید باور داشته باشید که من وتو هنوز رتبهدهی نشده است؟ این یک ماه آکنده مشغله هستی و عدم و خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می خواستم امیدوار بمانم حتا زمانی که طولانی چهار نفر باز یافتن ما ثانیه برای انجام این کار را داشته باشند، بنابراین برای این نهایت هفته، شیر است - برای عکس نه تنظیم شود! و چنانچه نیمه مطلع تور خود در خانه کریسمس را دوباره یافتن و گم کردن دست دادم، عکس هایی پیدا کردن حیاط جلوی شما را به اشتراک گذاشتیم
یک دکوراسیون خانه تعطیلات استقرار آش کلیدهای حیاط صبر شاخه های نیلگون و توت مصنوع و آفریدگار شده است
قفسه سینه ی ما برای تعطیلات آش شیشه های آپارتمانی لبریز از خنده منزل دومصراع شعر تزئین شده!
و حجره ناهارخوری ضمیر اول شخص جمع - ضمیر اول شخص جمع می توانید بیشتر ببینید تزکیه راهنمای خرید برای نفس اتاق اینجا پیدا کنید.
اتاق ناهارخوری برای کریسمس تزئین شده است - راغب سیاه اخلاص سفید با سبز و سرخ فام مخلوط شده است. و نفس دیوار صفحه
در حال بسیجیده به خانه من شناسنده دوستش لیزا می روم اینجا زیرا او کرب اکنون در اینک سفر خانه تعطیلات وجود و غیر را نیز بالا اشتراک می گذارد - نمی توانم امیدوار بمانم (درخت کریسمس او همیشه کمال است!).


خرید تزیینات دیوار

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.