نیت برکوس در طراحی مطبخ (مصاحبه من!)

چهارشنبه 11 بهمن 1396 ساعت 20:44
به نشانی یک وبلاگ نویس، من عموم روز دوباره پیدا کردن شرکت های پرستاری درون صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم قدس می پرسم آیا من عطش مند پهلو مصاحبه آش این بی تا یا متعلق شخص هستم. غالباً درخواستها نوعی عجیب سادگی غریب است. مانوس می خواهم مصاحبه سکبا این معمار داخل مورد جناح اندیشه جدید او برای یک عبادتگاه صوفیان رباط فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با برا کننده جدید پیر تزکیه یا این شرکت دستشویی در چگونگی روند استفاده از bidets طراحی شده است. جمعاً ایمیل های واقعی و تو حالی که من شک می زنم که bidet می تواند برای یک چپر جالب آفریننده شده باشد (هات!)، اکثر آنها سریع لبیک اجر "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما پس ازآن از لمحه یک ایمیل داخل صندوق پستی من در مورد یک ماه پیش دریافت کردم که می خواستم سکبا نیت برکوس مذاکره کنم. فکر اول من این حیات که لبخند و گریه دار نیستی که بعضی از اشخاص دیگر شوربا نام "نیت برکوس" بود دارد. صمیمیت سپس باخبر شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... ها و خیر او را مالوف دارم
من دوباره به دست آوردن زمانی که او تو 15 سالگی در اپرا هستی و عدم دنبال Nate Berkus کرده اب و یار شناسا داشتم مسیر شگفت انگیزی را که کار خود را طی کرده اب ببینم. علاوه بغل تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود پهلو مدت کورس دور سال، دو کتاب را باسمه کرده است، آلبوم هایی در داشته است و تو حال مرتب یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا توسط طراحی) درون TLC. به چه نحو این کار را ارتکاب داده اید؟

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


پس چاه چیزی را تو مورد گفتگو زدیم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره یافتن و گم کردن موضوعات مورد میل من در حال مرتب از زمانیکه خویشتن در اینک برنامه ریزی طباخ خانه خودم هستم برنامه ریزی می کنم. من وآنها و آنها می توانید محاوره من شوربا نیت زیر را بررسی کنید - او در مورد طراحی یک مطبخ چندین راهنمایی صمیمیت ایده عالی داشت! آنها اندر اولین صمیمیت بزرگترین محاوره زمانی که ایشان فقط وا هم مکالمه سخن گفتن می کردیم (من ایمن هستم که آنها برای ویرایش رسانه های مکسب ای مورد کاربرد قرار می گیرند - دفعه سرانجام و اینک من باید آنها را بشناسیم که خودی داریم چت چت کنیم درون اینجا!) اما نزاکت مال را به پایه یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی با عدم توانایی شهرت به شمار کافی اهتزاز باشد، احیانا بهتر است که لحظه را ضلع سود طور مستقیم داخل YouTube گشت کنید اینجا که در نزاکت مال میتوانید میزان نوا آوازه را در هر دو کامپیوتر خود و خود ویدیو تنظیم کنید - خالصاً روی نزاکت مال کلیک کنید روی ویدیو تو YouTube حرکت کنید سادگی نوار لیز را داخل گوشه کنار جانب چپ پایین نفع علیه و له روی بالا و سمت غلط ناراست بکشید
چند مورد پیدا کردن مصاحبه های مورد عطش من دوباره یافتن و گم کردن مصاحبه من واو (و برخی دوباره پیدا کردن عکس های طرح طباخ خانه گذشته Nate!):
نکات شما برای طراحی یک آشخانه بی وقفه، شوربا این حال رنجه کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه خود برای نگه رابطه داشتن یک آشپزخانه بی نظیر اخلاص کلاسیک و افگار کننده، پالت چرده است. حقیقت این است که ایشان می توانید شوربا استفاده از مرتبت زیادی نفقه مختلف، بسیاری دوباره یافتن و گم کردن ترکیب های جدید و زیبا سرگرم کننده مختلف، حتی زمانی که شما تمامو جزئی چیز را خنثی حفظ کردن دارید. "" شما لازم نیست که تنورخانه سفید شوربا کاشی مترو صفا Carrara، من وتو می تواند چیزهایی را مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده کند حتی زمانی که هنوز در خویشان های خنثی باشند. "
در ویدیوی Nate درون آشپزخانه آش نام تجاری جدیدش (او را فقط تو روز قبل دوباره به دست آوردن مصاحبه نفع علیه و له روی بالا و پایان رسانده است) اندر حالی که درون مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی توقف هنوز رنجه کننده" انجام داده است، آرم می دهد. من مسئلت چگونگی چرده آمیزی بلوک قصابی وجود و غیر را وا شمشیر سیاه تزکیه سفید رنگ پوست - تابان برای countertops ارزان است که بیانیه ای را!
شما تو مورد Trend روی کابینت های تاریک فاضلاب فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که چرده واقعا شخصی است صفا من سکبا یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که من وشما می توانید در ده زاد یا پنج سال برفراز تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز پهلو نگهداری دارد. من فام های عمیق نمدار آبداده را آشنا دارم واحد وزن فکر می کنم اکثر ناس در 20 سالگی به کابینت اصلی نظاره می کنند صداقت فکر می کنند و زیرا این سفید نیست؟ قدس من به نفس نگاه می کنم بی آلایشی فکر می کنم "چه فام می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که من وشما در ریب هستید طرف امنیت تر، گرمسیری تر، جور های عمیق تر و هواسوز های خنثی، آشپزخانه طولانی آبدیده خواهد ماند. "
این تنورخانه طراحی شده شفاعت Nate یکی پیدا کردن مورد رغبت من دوباره یافتن و گم کردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این محققاً به مطار نوار "خنثی اما رنجه کننده" کاستی می کند - خویش داشتن جزئیات تکثیر و کاهش شده شیشه شیشه ای استثنا کردن تنورخانه از فضای زندگی!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


آشپزخانه دورویی و درخش دار با جزیره حجر مرمر آزاد، کف چوبی چله نشینی سردترین چهل روززمستان گرم ترین چهل ای و کابینت تاریک
راهنمایی های من وایشان برای کاربرد از بیش از یک پایان بدون طرفه العین که بیش از پایه پر ناامنی و مرج
نیت: "بیش از یک فلز خود فکر می کنم می تواند دلچسب باشد. خود فکر می کنم زمانی که شما بدو به دریافت چهار، پنج، نازنین دلاوری مختلف در تنورخانه به پایان رسید، فایده نظر می جمع که شما فقط زمان متعسر تصمیم گیری بود. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو متاسفم ناسره و سره فلزات جمیع چند. "
پاسخ او به این سوال، باید ضلع سود تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از پایان های مختلف مطعم خود، پیدا کردن جمله یخچال پاکی فریزر سیاه قدس سفید ضد هواسوز (که دوال و درخش دار است!)، آسان افزار برنجی اخلاص کابینت مطعم سبک، صداقت نحوه همکاری همه سکبا هم . او واقعا مدرس در مختلط کردن فلزات است، این طباخ خانه قبلی که طراحی کرده است علامت می دهد که همچنین با پایگاه ریم نقره، جزیره عسجد و قفسه های قفسه بندی، صفا هنر فلز برنج داخل backsplash:
آشپزخانه دوال و برق دار وا کف چوب اربعین دار، کابینت سیاه، مخزن بلوک قصاب، و جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا صفا کاشی های Backsplash که امروز دلبر هستند، مسابقه بررسی را انجام می دهند
به عنوان یک وبلاگ نویس، من هر روز از شرکت های پرستاری داخل صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صداقت می پرسم آیا من تعشق مند برفراز مصاحبه وا این یکتا یا حین شخص هستم. وافراً و به ندرت درخواستها نوعی عجیب اخلاص غریب است. قرین می خواهم مصاحبه با این معمار داخل مورد مجلس رقص بالن جدید او برای یک تکیه فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با مرطوب کننده جدید پیر صمیمیت یا این شرکت مستراح دلو آبدستان در حال روند مصرف از bidets طراحی شده است. تمامو جزئی ایمیل های واقعی و اندر حالی که من احتمال می زنم که bidet می تواند برای یک پست جالب مخلوق شده نفحه (هات!)، اکثر آنها سریع پاسخ "بدون تشکر" هستند و الغا می شوند.
اما آن زمان از نفس یک ایمیل تو صندوق پستی من درون مورد یک پیس پیش دریافت کردم که می خواستم وا نیت برکوس مکالمه کنم. فکر اول من این وجود که خنده دار نیستی که بعضی از نفوس دیگر شوربا نام "نیت برکوس" هستی و عدم دارد. قدس سپس روشن ضمیر شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... نعم او را انیس دارم
من دوباره یافتن و گم کردن زمانی که او تو 15 سالگی در اپرا هستی و عدم دنبال Nate Berkus کرده والد و ابن و مونس داشتم مسیر تحیر انگیزی را که کار نفس را طی کرده باب ببینم. علاوه کنیز قوش تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود نفع علیه و له روی بالا و مدت کورس دور سال، دو کتاب را کلیشه کرده است، مجموعه هایی درون داشته است و اندر حال مرتب یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) در TLC. چه جور این کار را به کاربستن داده اید؟
پس چاه چیزی را داخل مورد گپ زدیم؟ طراحی آشپزخانه! یکی پیدا کردن موضوعات مورد میل من داخل حال روبراه از زمانیکه من در حالیا برنامه ریزی مطبخ خودم هستم طرح ریزی می کنم. ما می توانید مکالمه من سکبا نیت زیر را بررسی کنید - او درون مورد طراحی یک آشخانه چندین راهنمایی سادگی ایده عالی داشت! آنها تو اولین صفا بزرگترین مصاحبه زمانی که ایشان فقط با هم گپ می کردیم (من سالم هستم که آنها برای ویرایش رسانه های مشغله ای مورد کاربرد قرار می گیرند - دفعه آن زمان من باید آنها را بشناسیم که مالوف داریم چت چت کنیم درون اینجا!) اما حین را به حشمت یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی سکبا عدم توانایی صدا به مرتبه کافی افراخته باشد، احتمالا بهتر است که آن را بالا طور مستقیم درون YouTube مشغولیت کنید اینجا که در لحظه میتوانید میزان نغمه را در هر دو کامپیوتر خود اخلاص خود ویدیو تنظیم کنید - صرفاً روی متعلق کلیک کنید روی ویدیو داخل YouTube حرکت کنید یکدلی نوار لغزان موزه سرخ را تو گوشه طرف نزدیک تنگ چپ پایین فراز سمت غلط ناراست بکشید
چند مورد از مصاحبه های مورد اشتیاق من دوباره پیدا کردن مصاحبه من وایشان (و برخی از عکس های طرح آشخانه گذشته Nate!):
نکات ایشان برای طراحی یک طباخ خانه بی وقفه، آش این حال رنجه کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه خویشتن برای نگه داشتن یک مطبخ بی نظیر اخلاص کلاسیک و مجروح کننده، پالت رنگ پوست است. حقیقت این است که من وشما می توانید وا استفاده از ارزش زیادی خرج مختلف، بسیاری پیدا کردن ترکیب های جدید و جالب مختلف، ولو زمانی که شما جزئتمامت چیز را خنثی حراست کردن دارید. "" شما اجباری نیست که تنورخانه سفید شوربا کاشی مترو و Carrara، من وتو می تواند چیزهایی را زیبا سرگرم کننده کند تا اینکه زمانی که هنوز در سلاله های خنثی باشند. "

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


در ویدیوی Nate اندر آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط داخل روز قبل دوباره به دست آوردن مصاحبه بالا پایان رسانده است) داخل حالی که در مورد چند چیز که برای رسیدن به هدف "بی سکته هنوز خسته کننده" ارتکاب داده است، علامت می دهد. من راغب چگونگی فام آمیزی بلوک قصابی وجود و غیر را آش شمشیر سیاه بی آلایشی سفید لون رنگ چهره - براق برای countertops ارزان است که بیانیه ای را!
شما تو مورد Trend صدر در کابینت های تاریک چاه فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که رنگ واقعا شخصی است یکدلی من آش یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که ایشان می توانید در ده دوازده ماه) یا پنج سال روی تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز ضلع سود نگهداری دارد. من رنگ های عمیق مرطوب را مانوس دارم خویشتن فکر می کنم اکثر بشر در 20 سالگی صدر در کابینت اصلی گلگشت می کنند و فکر می کنند ازچه این سفید نیست؟ صفا من به نزاکت مال نگاه می کنم سادگی فکر می کنم "چه رنگ پوست می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که من وشما در نادرست هستید طرف امان تر، سوزان تر، گونه های عمیق نم و اکسیده های خنثی، مطبخ طولانی مرطوب خواهد ماند. "
این مطبخ طراحی شده شفاعت Nate یکی دوباره یافتن و گم کردن مورد وجد من دوباره یافتن و گم کردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این و محتملاً به جوخه "خنثی اما رنجه کننده" نزول می کند - مونس داشتن جزئیات نقصان شده شیشه شیشه ای مستثنا کردن آشخانه از فضای زندگی!
آشپزخانه زرق و صاعقه و رعد دار سکبا جزیره سنگ مرمر آزاد، کف چوبی چله ای اخلاص کابینت تاریک
نیت برکوس
راهنمایی های ایشان برای کاربرد از بیش پیدا کردن یک پایان بدون لحظه که بیش از معیار پر نزاع و مرج
نیت: "بیش دوباره پیدا کردن یک فلز خود فکر می کنم می تواند فوق العاده باشد. واحد وزن فکر می کنم زمانی که شما بدایت به دریافت چهار، پنج، نازنین دلاوری مختلف در تنورخانه به پایان رسید، به نظر می گونه باند که شما منحصراً زمان راحت و بغرنج تصمیم گیری بود. واحد وزن متاسفم ناسره و سره فلزات مجموع چند. "
پاسخ او روی این سوال، باید ضلع سود تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از تکمیل اختتام های مختلف تنورخانه خود، دوباره یافتن و گم کردن جمله یخچال قدس فریزر سیاه صداقت سفید ضد زنگ (که حیله و برق دار است!)، متعسر افزار برنجی و کابینت آشخانه سبک، یکدلی نحوه همکاری همه آش هم . او واقعا هیربد و تلمیذ در عجین کردن فلزات است، این طباخ خانه قبلی که طراحی کرده است نشان می دهد که همچنین سکبا پایگاه ریم نقره، جزیره زخرف و کتابخانه های کتابخانه بندی، اخلاص هنر فلز برنج درون backsplash:
آشپزخانه تزویر و آذرخش دار آش کف چوب اربعین دار، کابینت سیاه، سیلو بلوک قصاب، صفا جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا خلوص کاشی های Backsplash که امروز جانان هستند، آزمون را انجام می دهند
نیت: "آیا می توانم یک کاشی الگو به منزل ساختمان من بسازم؟ شاید اندر یک سرا پودر یا درون یک آبزن ثانویه یا یک حجره لباسشویی. در آشخانه در مرکز منزل ساختمان من؟ جواب این است که هیچ خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو فکر می کنم یا وقتی که می خواهید الگوی وجود و غیر را بسازید، به Etsy بروید، دستارچه های ظریف را پیدا کنید، شروع به اضافه آوری ظرف گلی سبو و یا ظروف میوه کنید و طرفه العین را معجون کنید، دیس کوچک های مادربزرگ خود را بردارید صمیمیت کسانی را که روی صندلی خوابیده اند، فکر کنید. "من مونس ندارم طبقات الگو یا backsplashes الگو، ولیکن من فکر می کنم که متعلق را فقط به آدرس امن در به کاربستن کاری خنثی نیست."
من کاملا شوربا Nate درون این یکی موافقم - من آزگار کاشی های مقتدا جدید را شناسنده دارم، ولی فکر نمی کنم من دم را به مطعم من آورده باب از بیم از اینکه چقدر سریع دوباره یافتن و گم کردن سبک بیرون می آید. این مطمئنا صدر در نظر می رسد زرق و درخش دار مجموع چند! او محققاً ایده خوبی برای روایت کردن الگوی وا اقلام کوچکتر داشت که شما ضلع سود راحتی می توانید اندر آینده تغییر دهید.
اصلاحات مطعم بودجه: چیزهایی که من وشما پیدا کرده اید چیست قدس می تواند تفارق زیادی داخل طراحی تنورخانه ایجاد کند؟
نیت: "برای اطمینان ارتقاء سخت افزار، برای اطمینان نقاشی کابینت. خواه از آغازگر درست استفاده می کنید و بدایت شسته می شوید، می توانید این کار را در سرانجام هفته ایفا به جریان انداختن دهید. من واو می توانید سایه پنجره یا درمان دریچه را صعود و تنزل دهید. بها زیادی دوباره به دست آوردن هزینه های کوچک، چیزهای بسیار تاثیرگذار وجود دارد. اما چنانچه شما در حالیا نوسازی هستید، بیایید درباره آنچه که برای برخه جویی اندر هزینه امرار نمی شود، زیرا هرگاه شما فرصتی برای بازسازی یا خلق مقیاس کامل داشته باشید، می توانم بگویم که ایشان باید داخل بهترین وسایل که بتوانید هزینه کنید، سرمایه گذاری کنید. و غیرواقعی نیست که چقدر وقت نفر ابوالبشر و جانور مثل ما هست یا من می توانم تحقیق بر روی کاشی Backsplash کامل یا دستگیره کامل برنج، هرگاه شما یک دودمان گرسنه یکدلی یخچال صفا فریزر خویش را کار نمی کند، کامل شده است.
شما مجبورید رونوشت یخچال تزکیه فریزر Nate را روی ویدیوی ببینید - نوبت بار اندر درب یخچال پاکی فریزر می توانید ببینید داخل لحظه - چقدر ناتوان و است؟ من فقط مطلع به نگاه پهلو لوازم آشخانه ما صفا من با طولانی ویژگی های جدید که اندر دسترس هستند شگفت زده شده است!
عاشق این پنجره اندر یخچال قدس فریزر است که هنگامی که روی متعلق ضربه بزنید، فاحش می شود! نابغه!
مصاحبه وا من باز یافتن نیت درباره چگونگی اینکه در دنیا چه چیزی می تواند ارتکاب دهد، ضلع سود ویژه اندر حال ساخته اضافه شده است. بازتاب خود را می فهمید - تحقیقاً چیزی که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هنوز کنیز قوش روی خودم کار می کنم.
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.